МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Криворізький навчально-виробничий центр
КНВЦ  Інформаційна сторінка
Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма Вхіда

Пошук

Наші друзі

Приветствую Вас, Гость · RSS 06.05.2024, 05:51

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н А   С Т О Р І Н К А

На всіх виробничих дільницях під керівництвом педагогів самостійно оволодівають секретами професійної майстерності юнаки та дівчата, які високо оцінені на ринку праці, завжди користуються попитом у роботодавців.
Усі 100% випускників центру працевлаштовуються. Центр задовольняє потреби в подальшому навчанні випускників багатьох районів нашого міста тому, що має два корпуси в Жовтневому і Тернівському районах. Заклад має просторі навчальні аудіторії, майстерні, лабораторії, гарні спортивні зали та спортивні майданчики, стадіон, їдальні, молодіжний готель.
Створено сприятливу атмосферу для навчання, розвитку творчості обдарованих учнів. Всі професії мають добру матеріально-технічну базу, достатнє комплексно-методичне забезпечення. В центрі- сучасний, обладнаний за останнім словом техніки комп'ютерний клас. Бібліотека з читальним залом містять велику кількість художньої та професійної літератури. Добре обладнані майстерні з підготовки швачок, кравців, перукарів, продавців.
Щорічно учні та майстри виробничого навчання виходять переможцями на фестівалях, конкурсах в окремих номінаціях кулінарного, швацького та перукарського мистецтва.
Центр системно впроваджує в навчально-виробничий процес новітні та інноваційні технології, розширює виробничу діяльність.
В 1980 році був створений силами працівників та учнів музей українського побуту. Експонати музею зібрані з багатьох областей України. Серед них є речі 18-19 століть.
Багата колекція рушників та одягу, музичних інструментів.
З 1999 року в центрі ведеться краєзнавча робота, коли учнів зацікавила книга Р.М.Коваля "К. Блакитний, атаман Степової дивізії". Адже події, описані в ній, відбувалися біля нашого міста. Декілька разів учні ходили в похід по слідах тих подій, віднайшли людей, які знали про ті події, встановили місце, де було поховано героя. Учні написали листа автору романа і розповіли про свою краєзнавчу роботу.
З 2001 року триває плідна робота з краєзнавцями Тернівського клубу"КРАЄЗНАВЕЦЬ". Вони є частими гостями центра.
КНВЦ Copyright MyCorp © 2024